ABSR alleen boeken samen reizen singles bradly ABSR alleen boeken samen reizen singles bradly
Agenda

Bed&Breakfast Weekend Maastricht

Vrijdag 25 mei - zondag 27 mei 2012
 
Aangeboden door StayOkay Hostel Maastricht

maastricht singlesStayokay Maastricht ligt schitterend aan de oever van de Maas, midden in het centrum, met het gezellige Onze Lieve Vrouweplein op loopafstand.



Stayokay Maastricht heeft een strak en modern interieur, met een frisse en gastvrije uitstraling. Voor iedere gast is Stayokay Maastricht de perfecte uitvalsbasis

weekend maastricht kerstHet hostel heeft 38 ruime kamers, drie multifunctionele zalen, een heerlijk terras aan het water en een aanlegsteiger voor boten. Gasten kunnen na een actieve, culturele of winkeldag ontspannen in de sfeervolle lounge of brasserie en bar Bite & Drink. Het terras en de brasserie zijn voor iedereen toegankelijk. Fietsen zijn te huur om de mooie omgeving rondom Maastricht te verkennen.

Kosten: € 89,-- voor twee nachten met ontbijt en lunchpaket.

Exclusief: de reis, diner, drankjes aan de bar, eventueel activiteiten aangeboden door het Hostel.

Geen Bradly begeleiding. Je boekt in feite een weekendje bij StayOkay en je treft de andere Bradly deelnemers waarmee je samen een leuk weekend maakt. Ontmoetingsplek is de bar van het Hostel. Avond eten kun je in het hostel of met elkaar uit eten in de omgeving.

Je boekt een meerpersoonskamer. Je kunt eventueel ter plekke upgraden naar een tweepersoonskamer of een éénpersoonkamer, indien beschikbaar.

Geef je wensen aan in het aanmeldformulier.
 

Deelnemerslijst

Er worden geen vrijwilligers gevraagd.
Vrouwen Mannen
(Nick)NaamLeeftijdWoonplaats (Nick)NaamLeeftijdWoonplaats
 
Angela40+Kampen Ronald50+Capelle a/d IJssel
       
       

Voorberichten Naberichten

Heb je geboekt, dan kun je hieronder je carpool regelen. (Eerst je carpool regelen, dan pas boeken kan ook). Plaats je oproep of reageer op een oproep.

Bericht
Naam
E-mail adres
footer absr alleen boeken samen reizen singles bradly