Bradly Weekend Weg Friesland in Hotel de Oorsprong
Update: De éénpers. kamers zijn volgeboekt. Er kunnen nog minstens 10 mensen boeken voor een gedeelde kamer. Gedeelde kamer; een weekend lang ongemak of je hebt er een vriend/in bij. Dat laatste komt het vaakst voor. Valt wel mee joh. Prima hoteltje, ga mee voor een leuk weekendje weg.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voorberichten Naberichten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Plaats hier je bericht, oproep of feedback. Ook voor uitwisselen foto%u2019s en e-mail adressen hebben we dit blog gemaakt.
Wil je e-mail adressen of foto's uitwisselen, stuur elkaar dan een privé bericht door op de naam van de ontvanger te klikken. Het winkelen was leuk, maar het terrasje in de zon in Joure was ook heel leuk. Toch Fennie?
Lieve groetjes, Margriet
Lieve allemaal.
Op de zondag ben ik vertrokken naar Kampen. Ik had nog een bewonersvakantie voor ouderen op de boot van de Prins Willem Alexander. Die week was erg gezellig maar tevens vermoeiend,vandaar deze late reactie. Het Bradley weekend in het hotel De Oorspong in Friesland was erg gezellig..en zeer geslaag! De muziek van..ik heb heerlijk met je gedanst,ik hoop dat je het leuk vond...was super!De omgeving en de locatie was mooi en het winkelen ging ons ook goed af,he.. Margriet!!!Ook het ontbijt tot het diner was een topper! De volgende keer ben ik ook weer van de partij!Allemaal bedankt! Liefs, Fennie
Wie graag de handleiding wil weten gaat gewoon gezellig mee naar Ameland dan kun je meer te weten komen
hoor niets meer van de postboden heeft ie het zo druk met z,n werk
henk
hoi jose
geweldigen tip hoor vooral met pruimen jam gaat het goed .maar ja het in net wat rients al zij jammer dat je vergeten ben over de handlijding wat te vertelen .dan wist ik dat je wel eerst de deksel er af moest halen voor gebruik .maar ja je weet dat ik niet voor een gat te vangen ben .dus kwam ik daar al snel achter .ik mag nu alleen niet meer in de supermarkt komen en nu wel die top conditie vast houden he groetjes henk
Hoi allemaal!
Het was weer een heerlijk Bradly weekend, zoals ik dat al vaker heb ervaren.Iedereen bedankt en tot een volgende keer! groetjes Marcel
José je bent de handleiding vergeten te vertellen hoe de pot jam te gebruiken,misschien hebben we je 'hand-leiding nodig ter voorkoming de jam te 'misbruiken'.....?
José jij bent ongelooflijk, ik moet wel lachen...
Hallo allemaal,
Ook ik heb het prima naar mijn zin gehad. Hotel prima ontbijt en warm eten waren echt helemaal top.Veel gefietst en gewandelt en mijn conditie is weer helemaal op peil. Nou mannen hebben jullie de pot jam al uitgeprobeert Ben natuurlijk wel een beetje nieuwsgierig hoe die was.
Klopt helemaal meid, maar je moet gewoon zorgen dat je alweer wat op de planning hebt met Bradly, dan ga je van het "nagevoel" door naar de voorpret van het volgende uitje en wordt je net zo "Bradly-verslaafd"als ik, hahahaha!
Kusssss
Beste vrienden,
Vorige week stonden we er beter voor want alles moest nog beginnen. Ik weet niet of ik nog meega want dat gevoel van missen achteraf moet je er altijd bijnemen he!!! Veel liefs, Karina
Het was weer mijn eerste Bradly weekend na 1,5, het was weer van ouds, ik voelde mij in Friesland in de Oorsprong weer helemaal bijkomen, Aad en Daaf jullie zijn 2 kanjers, Sjouke achter de bar in het Hotel was zeer geschikt voor zijn vak, het ontbijt en het diner was erg goed en zeer uitgebreid, bedankt Rietje dat ik mee kon rijden, je bent een goede chauffeur en een schat, alle Bradly gasten waren zo gezellig en sociaal dat maakte het weekend compleet, allemaal bedankt en tot een volgende keer, Pierrette x.
Lieve mensen , mooi Friesland , leuke plaatsen , stad Sloten zeer de moeite waard , Balk en Woudsend ook bijzonder , lekker kunnen wandelen en fietsen , dansen , kontakten . Schittterend landschap , mooie luchten , het zwartbontvee , prachtige meren met vele zeilscheepjes . Prima hotel , goed eten , en vriendelijk personeel . Al met al weer een Bradly topweekend op een toplokatie.En speciaal aan Aad en Daaf , dank voor de goede organisatie en de muziek , groet , Bert .
Hi allemaal, ik heb het fijn gevonden dit weekend. Lieve mensen, mooie natuur, veel gedanst en mijn wandelschoenen ingelopen voor Turkije....
'k Was moe en tevreden thuis;-) Groetjes allemaal, Jansje
Erg gezellig geweest!! De mensen, het hotel, het eten, het wandelen en DJ Daaf. Zeker om nog een keer te doen. Bedankt!
ja ja echt vrezelijk gelachen ik was vandaag ook nog van het padje af hoor kitty .en ja ans het was een hele klus het trekken van zoveel fotos (xxkarina)
Valt niet mee he Kitty! Wat kan een mens veel genieten in zo'n weekend en ach die pijntjes, haha, herinneren je er lekker aan! Heb je ook al stiekum naar de foto's van Henk gekeken? Leuk hoor, superbedankt Henk!En zijn jouw foto's goed gelukt? Wat hebben we lekker gelachen he! en afgezien.............pfff
Liefs, Ans
Lieverds,
ik zit nu op mijn werk en kan mij heel moeilijk concentreren. Krijg al wat commentaar van mijn collega's die echt heel nieuwsgierig zijn haha Heb het zo naar mijn zin gehad. Vooral met mijn kanjers op de fiets. Rients, Paul en vooral Henk dank voor het in wind fietsen zodat ik wat rust kon nemen. Ja Henk ik heb wel pijn in mijn knieën van al dat dansen. Hierdoor denk ik constant aan het gezellige weekend. Ik heb ook zo vreselijk gelachen met jullie en met Karina en Ans dat dit zeker voor herhaling vatbaar is. Lieverd, dank jullie wel en denk nog eens met een lach terug aan dit weekend!!!!! Liefs Kitty
Beste allemaal,
Dit was mijn eeste bradly weekend en die is me goed bevallen ! Ik ga zeker nog een keer en vaker mee ! Oja, ik was om 19.05 in Maassluis. Ben maar even de turk binnen gevallen voor een schotel donner hebab. Bedankt allen ! groetjes, Ronald
Hallo allemaal,
Heel hard bedankt voor de fijne momenten, stuur jullie dit berichtje vanop mijn werk vanavond heb ik meer tijd om jullie de foto's toe te sturen.Voor wie het wil weten ik was om 19uur30 thuis. Groetjes en tot later, Karina
hoi luitjes net de fotos verstuurd.als er mensen zijn die de link niet hebben ontvangen laat het even weeten somigen @mail toch wat onduidelijk .denk dat ik toch maar me laat omschoolen tot postboden ha ha (nee hoor kitty kusje.zoeken ze geen postboden in zwaneburg ha ha hoe is het met je spierpijn)vond het een supper weekend veeeeeeeel te kort .en ja ans wat is het stil he als je weer thuis kom .mis jullie nu al(snik)maar zal wel aan jullie denken als ik aan het ondbijd zit en mijn crakertje smeer uit een heerlijk potje home made jam ha ha.
kort om gezegt supper groetjes henk
Lieve mensen,
jullie allen bedankt voor het leuke en gezellige weekend. Ik ben blij jullie ontmoet te hebben. En gelukkig hebben we zo nog de foto´s. ;) Graag weer een keer tot ziens. Liefs uit Ermelo, Andrea
Reina, we hebben Hielke en Sietse niet bezocht, wachten tot de volgende keer, wanneer jij ook meegaat!En Woudsend.... niet gezien? Wel Sloten aangedaan, wat een mooi en druk (haha) dorp! Werden bijna van het terras afgekeken! En dat terwijl we onder dekens bij een vuurkorf zaten!!!! haha! Fijn dat je weer beter gaat, tot volgende keer! Ik ben zo benieuwd weer naar de foto's, altijd zo lekker nog even na-beleven! En Rients, wou dat ik die zingende postbode in mijn dorp had!
Liefs, Ans
Ja het was een leuk weekend,op de leuke gezellige locatie 'de oorsprong'waar ooit de bekende friese paarden werden gefokt.
Vriendelijke eigenaar en personeel met goed verzorgd ontbijt en heerlijk diner,zeker voor herhaling vatbaar.Ook het weer viel ontzettend mee,op een enkel klein buitje na.Komende week gaat er waarschijnelijk een zingende postbode door mijn dorp,hij viel nl.voor de charmes van een blonde schone,hier niet bij name genoemd...leuk hoor, geluk!! Aad en Daaf erg bedankt en tot een volgend Bradly weekend.. iedereen tot ziens.. hart groet Rients..
Leuk dat jullie hebben genoten. Ik heb mezelf rustig gehouden en ga morgen weer werken.Ben in gedachten maar de route gaan doen?? Zijn jullie nog in Terherne geweest? Of in het cafe bij de brug in Woudsend?
gr. Reina
Lieve allemaal,
Ja hoor, HET was er weer.... het Bradly-gevoel! Superweekendje gehad en daar konden zelfs de buien niks aan veranderen!Aad, wat ben je snel op de after-site!!!Heb jou en Daaf niet eens gedag kunnen zeggen, want ik was met de groep "die-hards" mee fietsen.(ja, ook in de regen!) Reina, hoest met jou? (in ieder geval geen zadelpijn en onze reisleider Henk kan al steeds aardiger de weg wijzen, hoeven nog maar zo'n 6X te keren!)Muziek en swingen weer heerlijk en lekker zingen met Paul(kus!)Nu eerst weer even wennen aan mn stille huis.... Karina vast nog even onderweg (vind dat ze maar moet emigreren hoor!)Hotel en eten prima, pluim! Locatie mooi en nog es overdoen met (heel) mooi weer! Heb weer genoten, liefs voor allemaal!
Ons eerste bradly-weekend in hotel de Oorsprong was zeer geslaagd. De goep bedankt voor de gezelligheid, DJDaaf voor de fijne muziek en Danny met zijn team bedankt voor de goede verzorging en het prima eten. We komen zeker terug. i.i.g. 16 maart (zie pagina Bradly Hotel) en misschien eerder.
Definitief afbericht gedaan vanwege de griep. Veel plezier allemaal. gr. Reina
Door een eigenaardigheidje van de site verdwijnen de voorberichten op de eerste dag van het arrangement. Excuses.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||