|
Eerste Paasdag Huisfeest, met wandeling Kijkduin High Tea en swingen.
Zondag 8 april 2012
Eerste paasdag

Huisfeest in Loosduinen, met Wandeling, High Tea en Swingen.
Verzamelen: 14.00 uur bij Marina Breddels, Viandenstraat 46, 2552 CD Den Haag (Zuid) Loosduinen.
High Tea: Heerlijke huisgemaakte sandwiches, scones, soesjes, enz. Hartige en zoete lekkernijen gepresenteerd in gezellige paassfeer.
Wandeling: ca. 16.00 uur; een fijne wandeling naar Kijkduin; heel goed om weer wat calorieën kwijt te raken en lekker uit te waaien langs de zee. (ca. 6 km)
Swingen: Na de wandeling met elkaar heerlijk uitrusten en proostend genieten van een drankje; dan gaan stoelen en tafels aan de kant en swingen maar met onze DJCees. Op GOUD VAN OUD kun je helemaal uit je dak gaan !!
Afsluiting: ca. 23.00 uur met koffie en warm broodje.
Kosten: € 20,--,--voor de high tea met thee en koffie, plus welkomsdrankje; € 5,-- voor de wandeling. Bij het boeken van etentje is de wandeling gratis. 's Avonds worden consumpties voor een redelijke prijs aangeboden. (bier/wijn/frisdrank)
Min./Max.: 8/20 deelnemers.
Indien mogelijk gelijk aantal mannen als vrouwen.
Lidmaatschap is niet nodig. Je kunt je per activiteit aanmelden, wel graag minstens drie dagen van tevoren, met vermelding van evt. vegetarisch eten.
Vriendelijke groeten van Cees & Marina en graag tot ziens.
Wandelen is super gezond, ontspannend en met elkaar nog gezellig ook.
Bewegen verlaagt stress en bloeddruk. Je krijgt meer energie en je stemming verbetert.
|
|
Deelnemerslijst
| Vrouwen | | Mannen |
| (Nick)Naam | Leeftijd | Woonplaats | | (Nick)Naam | Leeftijd | Woonplaats |
| |
| elfje | 50+ | Delft | | | | | | M | 50+ | Lelystad | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|
|