Met de Single Vloot naar het Oerol festival.
Vrijdag 17 t/m zondag 19 juni 2011
TSC Traditional Sailing Charter en Bradly
bieden je bij dit weekend de mogelijkheid de overtocht met Bed&Breackfast te boeken.
Met een autentiek zeilschip varen van Harlingen naar het Oerol festival Terschelling
De filosofie van Oerol is dat het eiland
Vrijdag ochtend: varen naar Terschelling.
Vrijdag middag: genieten van Oerol
Voor dit weekend is op Noorderlicht (met 40 slaapplaatsen). plaats voor 26 Bradly- deelnemers, die alleen de overtocht en Bed & Breakfst willen boeken.
Zie hier technische info over de Noorderlicht >> De online voorverkoop van de voorstellingen is begonnen: Klik hier voor Oerol Tickets >>
De keuze is groot. Misschien leuk om op deze pagina met elkaar bepaalde voorstellingen af te spreken? Vermeld op deze pagina welke voorstelling je hebt geboekt, dan kunnen anderen zich eventueel aansluiten.
Weekendje Oerol 17 - 19 juni 2011
€ 120,- per persoon,
2 overnachtingen met ontbijt aan boord, bemanning.
(keuze afhankelijk van wind en tij.)
Wat neem je mee: slaapzak of dekbed (de bedden zijn voorzien van onderlaken, kussen en kussensloop) handdoeken, schoenen met slipvaste zolen, zonnebril, zonnebrandcreme, badpak, bikini, zwembroek, fototoestel, muziekinstrument.
Het weekend boek je alleen de overtoht en Bed @ Breakfastwordt. Zeilervaring is helemaal niet nodig, iedereen kan mee doen. Toch wordt het erg op prijs gesteld als zij een beetje assistentie krijgen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voorberichten Naberichten | ||||||||||||||||
|
Plaats hier je bericht, oproep of feedback. Ook voor uitwisselen foto’s en e-mail adressen hebben we dit blog gemaakt.
Wil je e-mail adressen of foto's uitwisselen, stuur elkaar dan een privé bericht door op de naam van de ontvanger te klikken. Hallo Allemaal,ik heb even gebeld met Zeelen fietsverhuur bij de West Haven, fietsen reserveren is niet mogelijk voor Oerol. Volgens hun zijn er, als we niet te laat in de middag komen, nog genoeg fietsen. Tot volgende week vrijdag! Monique, A'dam.
Door : Monique08-jun-2011 10:54
Hallo Allemaal,ik heb even gebeld met Zeelen fietsverhuur bij de West Haven, fietsen reserveren is niet mogelijk voor Oerol. Volgens hun zijn er, als we niet te laat in de middag komen, nog genoeg fietsen. Tot volgende week vrijdag! Monique, A'dam.
| ||||||||||||||||