ABSR alleen boeken samen reizen singles bradly ABSR alleen boeken samen reizen singles bradly
Agenda

Met de Single Vloot naar het Oerol festival.


Weekend II

 

Vrijdag 24 t/m zondag 26 juni 2011 

 

TSC Traditional Sailing Charter en Bradly

bieden een mooi zeil arrangement.
 

Met een autentiek zeilschip varen van Harlingen naar het Oerol festival Terschelling

 

De filosofie van Oerol is dat het eiland
Terschelling dient als podium en inspiratiebron
voor theatermakers, muzikanten en beeldend
kunstenaars uit binnen- en buitenland.
Op ruim 60 plekken wordt op professionele
wijze een tijdelijke theaterlocatie gerealiseerd.

 

Vrijdag ochtend: varen naar Terschelling.

Vrijdag middag: genieten van Oerol
Zaterdag: heel de dag genieten van Oerol.
Zondag: terug varen naar Harlingen.

 


Samen eten en overnachten op één van die prachtige zeilschepen, genieten van natuur en cultuur.



Prijs: € 295,-  p.p.  all-in.

  
Nog 4 plekken vrij

 

Voor dit weekend is de Wilhelmina gecharterd met 26 slaapplaatsen.

Zie hier technische info over de Wilhelmina >>

 
De online voorverkoop van de voorstellingen is begonnen.
Klik hier voor Oerol Tickets >>


De keuze is groot.
Misschien leuk om op deze pagina  met elkaar bepaalde voorstellingen af te spreken? Vermeld op deze pagina welke voorstelling je hebt geboekt, dan kunnen anderen zich eventueel aansluiten.

 

Deelnemerslijst

Nog enkele plekken beschikbaar. Reserveer nu.

Er worden geen vrijwilligers gevraagd.
Vrouwen Mannen
(Nick)NaamLeeftijdWoonplaats (Nick)NaamLeeftijdWoonplaats
 
Ingrid30+Stiens Jeroen30+Den haag
Claudia40+Schiedam Bas40+Utrecht
Bella40+Voerendaal Koen40+Utrecht
Corien40+Veldhoven Mike40+Valkenswaard
Bloemetje50+Raalte Gerrit50+Zwolle
Jantiene50+Heerhugowaard Roel50+A'dam
Trientsje50+Garijp Martin50+Best
Mylene50+Alkmaar Cor50+Den haag
Christina50+Zwolle Aad50+Zwolle
Jitske50+Nijverdal    
Rachel50+Vlaardingen    
Karin50+Amsterdam    
Willy50+Voorhout    
Ans50+Eindhoven    
Carol50+Amsterdam    
Petra50+Eefde    
Truus60+Kampen    
       
       

Weekendje Oerol 24 - 26 juni 2011

 

€ 295,- per persoon, all-in!

Zeilend naar Oerol!


Prijs inclusief:
Eten, koffie & thee, drankjes aan boord.
scheepshuur, havengeld,

2 overnachtingen aan boord, bemanning.


Exclusief:
vervoer van en naar de vertrekplaats Harlingen,
consumpties aan de wal, Oerol arrangementen, fietshuur.



Op vrijdagochtend inschepen in het gezellige stadje Harlingen. De schepen die deelnemen aan Single-Vloot liggen bij elkaar in de haven. Je wordt aan boord welkom geheten door de bemanning en iemand van de organisatie. Onder het genot van een hapje & drankje leer je al snel de andere singles kennen. 

We vertrekken 12.00 uur 
We maken de trossen los en zetten koers
richting Terschelling.
Je kunt actief meehelpen met zeilen en navigeren.
Geen zin in lichamelijke inspanning? Zoek dan een heerlijk rustig plekje uit aan dek en geniet van het uitzicht en de activiteiten aan boord.

Afhankelijk van de wind, het weer en het tij arriveren de zeilschepen rond 14.00/15.00 uur in de haven van Terschelling.

Let op: Door de drukte tijdens het Oerol festival is het niet zeker of er plek is in de haven van Terschelling.


Mochten wij geen ligplaats krijgen dan zijn er alternatieven:
Droogvallen op het groene strand van Terschelling,
voor anker voor Terschelling, met een bootje heen en weer,
of we overnachten in de haven van Vlieland.

(keuze afhankelijk van wind en tij.)

Zaterdag  is er alle gelegenheid om zelf of met een groepje te genieten van het Oerol festival.

Zondagochtend vertrekken we na het ontbijt weer naar Harlingen.
Het Oerol weekend eindigt om 17.00 uur.


Wij streven ernaar om een gelijke verdeling mannen/vrouwen aan boord van de schepen. Ook worden de schepen zoveel mogelijk op leeftijd ingedeeld.

 

Wat neem je mee: slaapzak of dekbed (de bedden zijn voorzien van onderlaken, kussen en kussensloop) handdoeken, schoenen met slipvaste zolen, zonnebril, zonnebrandcreme, badpak, bikini, zwembroek, fototoestel, muziekinstrument.

 

Het weekend wordt geheel verzorgd door een medewerk(st)er van de organisatie en de bemanning van het zeilschip. Zeilervaring is helemaal niet nodig, iedereen kan mee doen. Toch wordt het erg op prijs gesteld als zij een beetje assistentie krijgen.

Voorberichten Naberichten

Plaats hier je bericht, oproep of feedback. Ook voor uitwisselen foto’s en e-mail adressen hebben we dit blog gemaakt.
Wil je e-mail adressen of foto's uitwisselen, stuur elkaar dan een privé bericht door op de naam van de ontvanger te klikken.

hallo allemaal

ja het was een bere gezellig weekeind en alles op en top verzorgd. Bedankt voor ieders gezelligheid.
hartelijke groetjes Trientsje
Door : trientsje 05-jul-2011 09:24
Nog een poging: http://roeloerol.mijnalbums.nl/ en dan zou je henk zijn foto'sd moeten kunnen zien.
Door : roel 03-jul-2011 22:23
Kunnen jullie via de link van Roel ala Henk zijn foto's bekijken??? En wie nog een link naar mijn album wil mail me dan maar even. Wat ik met de filmpjes kan doen weet ik niet, maar ze zijn wel erg leuk als aandenken. Ook die van Gerrit met zijn optreden. Onbekend talent???
Door : Ingrid 03-jul-2011 17:25
Niet te vergeten de Sister Act,twee zwakbespraakten die ons tot broekplassen dwongen's middags zonder dat de blazen gevuld waren.Geweldig! Trien en Ingrid:Fries en Leuk, coachie Koen, Truus Aad, 't was heerlijk
Liefs, Gerrit
Door : Gerrit uit Stap 01-jul-2011 21:24
Les soeurs sourires, Roel Newton, Bas Bengel, Rachel strong,Mylene gulle lach, Claudia vrij,etc,etc,
Dankie veel, Papa C
Door : Gerrit 01-jul-2011 21:09
Er is een mapje met mooie kaarten van Oerol Walvis Groene strand achtergebleven. Stuur me een mail dan stuuk ik het je op.
Door : Aad 01-jul-2011 16:37
Hallo Aad,

Bedankt voor het fijne en inspirerende weekend en de mooie foto's. Groetjes voor iedereen!
Door : Isabel 01-jul-2011 11:37
Hoi Aad,

Je hebt mooie foto`s gemaakt!
Ik wil bedanken voor een heel gezellig weekend.
Groetjes, en misschien tot ziens(voor Mylene en Jantine ook) in Myrtos.
Claudia
Door : Claudia 01-jul-2011 10:22
Hoi Roel, Heb jij een link naar je foto's? Mijn mail is moerbeitje@hotmail.com. Ik heb ook een album aangemaakt. Dus als jeje adres stuurt kun je die van mij ook bekijken.
Door : Ingrid 29-jun-2011 20:33
http://oerolroel.mijnalbums.nl/ daar kan je een paar foto's vinden van het verschrikkelijk leuke weekend. Waarvoor een ieder nog mijn hartelijke dank,
henk
Door : Henk 28-jun-2011 23:55
Aad bedankt voor de leuke en mooie foto`s! En iedereen bedankt voor het leuke en gezellige weeked Oerol!!
Door : 27-jun-2011 21:01
Haloo Aad.
Ik krijg mijnalbum niet geopend met het opgegeven wachtwoord....:S Bedankt nog voor een heerlijk weekend!
Door : Ingrid 27-jun-2011 19:51
Test. Lieve mede Oerol gangers. Als het plaatsen van een bericht niet lukt. Stuur me dan even een mail info@bradly.nl
Door : Aad 27-jun-2011 09:12
Bericht
Naam
E-mail adres
footer absr alleen boeken samen reizen singles bradly