Bradly Wintervakantie voor starters
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Deelnemerslijst
Er worden geen vrijwilligers gevraagd.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wintervakantie voor starters.
Groepsreis naar de Harz.
Voor 40 plussers singles en niet singles!
Van zaterdag 18 t/m vrijdag 24 februari 2012.

Gezellige wintervakantie voor beginnende wintersporters die kunnen kiezen uit sneeuwwandelen, langlaufen, skiën, après-skiën, wellness en te veel om op te noemen.... Geschikt voor starters en de niet-skiërs die vooral willen genieten van het winterlandschap, wandelen en de prachtige omgeving van het dorp Hahnenklee in de Harz. Een sfeervolle winterreis met een beperkt aanbod skieën en veel aandacht en tijd voor ontspanning, beweging, rust en een fijne groepssfeer.
Op slechts 4 uur rijden van de Nederlandse grens ligt het Harzgebergte en biedt het een zeer uitgebreid net van goed gemarkeerde wandelpaden en langlauf loipes. Ook zijn er diverse bezienswaardigheden in de omgeving. Vele mogelijkheden dus om een paar dagen heerlijk te genieten vanuit Hotel Niedersachsen van het gastvrije Nederlandse echtpaar Veldhuis uit Coevorden.
Hotel Niedersachsen ligt in Hahnenklee/Bockswiese en is een ideale uitvalsbasis voor onze wandelingen en de wandelpaden beginnen voor de deur. Het is een zeer sfeervol en comfortabel hotel. De keuken is meer dan uitstekend en in de stube is het goed toeven. Een paar dagen langlaufen in dit prachtige gebied geeft je weer nieuwe energie. Tevens is er de mogelijkheid om een Nordic les te volgen of Fitness in het hotel. Het hotel beschikt over een prachtig zwembad en sauna.

Doelgroep: 40+ en 50+ singles, alleengaanden en alleenstaanden, die beginnende wintersporters zijn of menen die gewoon de sfeer van een wintervakantie willen proeven. Als je geen single bent kunt je gerust ook boeken! We verblijven in hotel Niedersachsen in Hahnenklee/Bockswiese.
6 nachten vanaf € 324,- half pension.
Voor € 150,- kun je de busreis heen en terug bij boeken.
Inclusief: 6 nachten in hotel.
6 x Ontbijtbuffet.
6 x Diner.
Exclusief:
Lunches
Drankjes
Excursies, ski pas, skihuur, vervoer naar piste.
Lessen eigen instructeurs.
De Bradly formule geeft je volledige vrijheid,
zonder je aan je lot over te laten.
Deze wintervakantie voor singles kun je invullen zoals je zelf wilt.
Daarom kun je tegen betaling deelnemen aan verschillende activiteiten, alleen als jij dat wilt. Zo betaal je alleen voor waar jij aan meedoet.
Je kunt je rust nemen of je kunt deelnemen aan de leuke
wintersport-activiteiten, sneeuwwandelen, langlaufen, skiën,
zonnen, relaxen of wat je maar wilt doen.
Er zijn eigen instucteurs aanwezig voor de beginners.
Programma is natuurlijk ook afhankelijk van het weer.
Je bent geen wintersporter?
De eerste dag gaan we de directe omgeving van het hotel verkennen
en bieden je daarvoor een mooie dagtrip met wandeling aan.
Elke dag na het ontbijt wordt er een leuk wintersport-programma
of dagtrip aangeboden, of kun je jouw plannen kenbaar maken,
zodat mensen zich bij je aan kunnen sluiten.
Je kunt je per dag bij een activiteit aansluiten die jou aanpreekt.
Skispullen zijn te huur in het dorp, je kunt natuurlijk ook je eigen ski's en schoenen meenemen.
Diverse vormen van Winterpret bij te boeken!
Om de arrangementsprijs laag te houden, betaal je per excursie of lessen. 
| Voorberichten Naberichten | ||||||||||||||
|
Plaats hier je bericht, oproep of feedback. Ook voor uitwisselen foto%u2019s en e-mail adressen hebben we dit blog gemaakt.
Wil je e-mail adressen of foto's uitwisselen, stuur elkaar dan een privé bericht door op de naam van de ontvanger te klikken. Audry ik heb nog geen foto's van je mogen ontvangen heb je ze nog?
tot ziens ingrid
| ||||||||||||||